Konečně jsme přivítali první hosty a hned tu máme raritku!

Petrův zdar přátelé, tak jsme již přivítali první hosty rybáře a hned ze startu tu máme velmi zajímavou raritku. Z našeho kouzelného mola se podařilo našim hostům ulovit na pilker s masem trofejního humra okolo pěti kilogramů. Udělali jsme několik nádherných fotek a poté pustili toto krásné stvoření zpět do svého živlu.

Na podmořských horách na pobřežním šelfu je hromada nádherných ryb a to především velikých kelerů. Tak jako minulý rok, tak i tento rok tato suprová parta rybářů vozí nádherné ryby. Dokonce tu byl i velmi pěkný upadený halibut, který vymotal jedné posádce celou cívku na navijáku. Zapřáhli ho na podmořské hoře na třiceti metrech a on si to rovnou nasměroval do velikých hloubek a vůbec se s nimi nebavil. Když se za ním rozhodli vydat lodí, tak namotali pár cenných metrů pletenky, ale později na veliké hloubce už jim to nebylo nic platné a bohužel o tuto pěknou rybu přišli. Nic méně se alespoň chytil jeden menší jedinec tohoto nádherného rybího druhu.

Počasí se nám teď zhoršilo, ale od neděle by mělo být opět mnohem lépe, tak uvidíme co přinesou následující dny. Ať vám to jezdí přátelé, ahoj z Norska!