Zachytame.cz  aneb co jsme pro vás za rok 2022 vytvořili?

Petrův zdar přátelé, občas je dobré na chvíli zastavit a ohlédnout se za zážitky z uplynulého roku. Dnešní doba je velmi rychlá, neustálý spěch, práce a povinnosti nás čekají na každém rohu. Pro nás tiché blázny je rybaření jediným schůdným řešením a psychiatrem, díky kterému si dokážeme pročistit hlavu a konečně čas od času taky přijít na jiné myšlenky. 

V roce 2022 jsme zažili spoustu zajímavých věcí a opět vytvořili několik nezapomenutelných příběhů. Nasbírali jsme spoustu inspirace pro další rybářské články a videa. Nově na magazínu vznikla rubrika článků, které pojednávají o historii rybářských technik či rybích druzích. Samozřejmě, že jsme však obohatili mezi tím i všechny další článkové rubriky o zajímavý a především naučný obsah. 

Krom psané formy jsme se vrhli také do audio článků, abyste mohli čerpat inspiraci a dozvědět se něco nového i prostřednictvím poslechu. Hold ne vždy má člověk čas a chuť číst, dnes je to o to jednodušší, jelikož postupně realizujeme ty nejzajímavější články také v audio podobě. Můžete si je bezproblémově pustit i prostřednictvím služby Spotify. 

V tomto roce nás čekají opět další výzvy a novinky, na kterých se pokusíme zapracovat, aby vás mohli bavit, inspirovat nebo i vzdělávat. Děkujeme za vaši přízeň, vážíme si toho a přejeme spoustu štěstí i pěkných zážitků od vody v roce 2023.