Říjnové bezvětří nás nenechalo klidnými

Petrův zdar přátelé, tak potom co jsem psal, že už se na vodu nevydáme, nám to nedalo a v tom bezvětří, které bylo třešničkou na dortu v posledních dnech, kdy se jezdilo na moře pořád, jsme vyrazili také. Naši poslední krátkou vyjížďku jsme si užili jak jinak než s polaky a jejich lovem na podmořských horách i kolem ostrůvků. Stále jsou na mělčinách v hojném počtu včetně hromady menších kelerů i makrel.

Po příjezdu do přístavu jsme začali s úklidem správcovského člunu a vyhlíželi ubytované, zdali přivezou něco pěkného, jelikož jsme tak nějak tušili, že by tento krásný slunečný den mohl přinést veliké ryby. A ono tomu tak skutečně bylo, dokonce byla překonána dvaceti kilogramová hranice nádherným mníkem a já byl nucený dle pravidel naší soutěže přinést nějaký ten dáreček.

Šťastnému lovci jsem pogratuloval čepicí i dresem s naším logem a poté jsme pořídili nádherné snímky úlovku se zapadajícím sluníčkem. Mimo jiné se přivezlo několik přes-metrových mníků, podařili se i krásní okouníci, polaci a keleři.

Kdo by to byl řekl, že v říjnu to bude taková pecka. Přeji hezký den, ahoj!